SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
27.11Mikulášská nadílka s vánočním posezením
Srdečně vás všechny zveme na poslední setkání tohoto roku. Mikulášská nadílka s vánoční besídkou letos započne ve 14 hodin v sobotu 2.12.2023. Mikuláš, anděl a čert přinesou i letos nadílku našim dětem :)
8.11Tvoření vánočních dekorací
Srdečně vás všechny v sobotu 18.11.2023 zveme ke společnému tvoření vánočních dekorací, kdy od 14:00 budeme v klubovně tvořit věnce, dekorace z šišek a dojde i na oříšky :-) Materiál bude zajištěn, ale pokud byste chtěli využít atmosféry vánočních příprav a nachystat si i jiné vlastní dekorace, neváhejte si vše potřebné přinést s sebou
Všechny aktuality

Aktuality rss

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 11

Mikulášská nadílka s vánočním posezením

Mikulášská nadílka s vánočním posezenímSrdečně vás všechny zveme na poslední setkání tohoto roku.
Mikulášská nadílka s vánoční besídkou letos započne ve 14 hodin v sobotu 2.12.2023.
Mikuláš, anděl a čert přinesou i letos nadílku našim dětem :)

Celý článek »

Tvoření vánočních dekorací

Tvoření vánočních dekoracíSrdečně vás všechny v sobotu 18.11.2023 zveme ke společnému tvoření vánočních dekorací, kdy od 14:00 budeme v klubovně tvořit věnce, dekorace z šišek a dojde i na oříšky :-)
Materiál bude zajištěn, ale pokud byste chtěli využít atmosféry vánočních příprav a nachystat si i jiné vlastní dekorace, neváhejte si vše potřebné přinést s sebou

Celý článek »

Dýňování 21.10.2023

Dýňování 21.10.2023„Ty naše dýně jsou každý rok hezčí a hezčí“ …. prohlásila jedna z našich maminek a my s ní mohli jen souhlasit.

Celý článek »

Dýňování

DýňováníV sobotu 21.10.2023 srdečně zveme všechny naše členy do klubovny, kde od 14:00 započne naše milované DÝŇOVÁNÍ.
Dýně i občerstvení bude zajištěno, vy doražte s nápady na své dýňové lucerny. Pokud budete mít chuť přijít v kostýmech uděláte nám (a myslíme, že i dětem) velkou radost.
Moc se na vás po prázdninách i hektickém září těšíme.

Celý článek »

Hurá na prázdniny

Hurá na prázdninyDěkujeme všem našim členům a jejich rodinám za nádherný společný pestrobarevný školní rok plný veselí, přátelství, společných zážitků a radosti.
Přejeme vám všem, aby ty vaše prázdniny byly ty nejlepší, jaké jste doposavad zažili a aby byly plné legrace, blízkosti, milých překvapení a inspirativních setkání.
A nyní vzhůru za dobrodružstvím a budeme se těšit zase v novém školním roce.

Celý článek »

Sportovně - relaxační den 18.6.2023

Sportovně - relaxační den 18.6.2023Nedělní ráno 18.6. nás přivítalo slunečním svitem, který sliboval, že náš program proběhne přesně tak, jak jsme si ho naplánovali.

Celý článek »

Sportovně-relaxační den: Okružní plavba Orlík - Zvíkov

Sportovně-relaxační den: Okružní plavba Orlík - Zvíkov Zveme všechny naše členy a jejich rodinné příslušníky na celodenní výlet.
Více informací zasíláme na email.
Objednáme pěkné počasí a co se týká dobré nálady ... tak ta už bude na vás !

Celý článek »

Čarodějnice 28.4.2023

Čarodějnice 28.4.2023Ne nadarmo se říká, že aprílové počasí je nevyzpytatelné...

Celý článek »

Slet čarodějů a čarodějnic

Slet čarodějů a čarodějnicDolaďte lektvary, oprašte košťata, dozdobte čarovné klobouky a přileťte i s kouzelnými kočkami a ropuchami ...
Naši malí čarodějové a čarodějky nás okouzlí svým čarodějnickým uměním a vytvoří ještě menší čarodějničky.
Buřtíkové, zeleninové, ovocné i slané dobroty dodají sílu pro naše čarodějné řádění a jeden druhého naučíme nová kouzla.
Těšíme se na naše členy, (nejen ) kteří dorazí v čarodějných kostýmech :)

Celý článek »

Velikonoční tvoření 1.4.2023

Velikonoční tvoření 1.4.2023S radostným pomyšlením na nadcházející velikonoční svátky jsme v naší klubovně usedli kolem stolu a jako za starých časů při vyprávění tvořili dekorace.

Celý článek »

Velikonoční tvoření

Velikonoční tvořeníZačalo jaro ... také máte takovou radost? Užíváme si více procházek, začínáme zahradničit, na hřišti potkáváme více a více dětí .. a .. blíží se Velikonoce
A proto srdečně zveme naše členy na velikonoční tvoření.
Sejdeme se v sobotu 1.4.2023 od 15h v naší klubovně, kde si vytvoříme nádherné dekorace z dřevěných vajíček, zahrajeme hry a užijeme si první velikonoční občerstvení.

Celý článek »

Maškarní bál 26.2.2023

Maškarní bál 26.2.2023Poslední únorovou neděli jsme společně strávili v duchu maškarního veselí.

Celý článek »

Maškarní bál

Maškarní bálKonec února je za dlouho, a přeci za rohem.
Tímto oficiálně zahajujeme čas na přípravu kostýmů dětí i rodičů.
Moc se na všechny naše členy těšíme v neděli 26.2.2023 od 15h v klubovně.

Celý článek »

Finanční dar od Nadačního fondu AutTalk

Finanční dar od Nadačního fondu AutTalkKe konci minulého roku jsme získali finanční podporu 28 000,- Kč od Nadačního fondu AutTalk na roční provoz klubovny se zahradou.

Celý článek »

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2023

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2023Děkujeme vám všem za přízeň a podporu, kterou jste nám v tomto roce projevili. Velmi si jí vážíme, v mnohém nám pomohla při naší činnosti.
Z celého srdce vám přejeme, aby byly vaše Vánoce plné blízkosti, radosti, laskavosti a pokoje na duši. Nový rok, ať vám přinese spoustu milých překvapení, odvahy, úspěchů v profesním i osobním životě a je naplněn šťastnými příběhy vašimi i těmi, do kterých vstoupíte.

Celý článek »


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 11
Pozadi1 Pozadi2