SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
9.12Mikulášská nadílka 2.12.2023
Nejen nadílka sněhová se snesla v sobotu 2.12. na náš kraj, ale také mikulášská a obě byly nad očekávání bohaté.
5.12Tvoření vánočních dekorací 18.11.2023
Z letošního tvoření máme velkou radost. Dorazili mezi nás i členové, které jsme dlouho neviděli.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Mikulášská nadílka 2.12.2023

Mikulášská nadílka 2.12.2023Nejen nadílka sněhová se snesla v sobotu 2.12. na náš kraj, ale také mikulášská a obě byly nad očekávání bohaté.

Ten den jsme se sešli v letošním roce naposledy a tedy jsme si vytvořili atmosféru jak mikulášskou, tak vánoční.
Po uvítání a krátkém povídání zarachotily na chodbě řetězy a do klubovny vstoupily tři nebeské a jedna pekelná bytost. Tímto děkujeme dobrovolným hasičům SDH Strakonice I a Silvince.
Letos byly děti zase o rok starší a zkušenější, básničku měli krásně připravenou všichni a za děti nemluvící ji odrecitovali rodiče.
Odměnou byly velmi pěkné balíčky, jejichž obsah nám s dobrým srdcem věnovala firma COOP Jednota, spotřební družstvo ve Volyni Jednota, spotřební družstvo ve Volyni a firma Kaufland Strakonice Kaufland Strakonice Katovická 1306, mockrát děkujeme.
Když už jsme se chystali na volnou zábavu, Mikuláš ohlásil, že má za pláštěm schované ještě jedno překvapení a to pro maminky (nebo zastupující tatínky), ale podmínkou předání je opět báseň či píseň a to nám dospělým zatrnulo, protože bohužel už v dnešní době si mnoho rýmů nepamatujeme..... to bylo koktání a pomlk, ale nakonec jsme uspěli a opravdu jsme se podivili, jakou krásnou taštičku s kávou a hrnečkem s iniciálou vlastního jména jsme obdrželi. Tohle překvapení pro nás ve spolupráci s naší členkou Andělou přichystala firma OKis CAFÉ OKis CAFÉ , kterou lze navštívit na Piaristickém náměstí, v první a nejstarší zahradě u kostela v Českých Budějovicích.
Po zbytek odpoledne jsme se perfektně bavili u bohatě prostřeného stolu ( Jindři děkujeme ), za zvuku koled a později tanečních melodií. Škoda jen, že kvůli sněhové kalamitě se za námi někteří nedostali. Více fotografií v galerii.
Přejeme krásné Vánoce všem členům, přátelům i uvedeným sponzorům!

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2