SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
27.11Mikulášská nadílka s vánočním posezením
Srdečně vás všechny zveme na poslední setkání tohoto roku. Mikulášská nadílka s vánoční besídkou letos započne ve 14 hodin v sobotu 2.12.2023. Mikuláš, anděl a čert přinesou i letos nadílku našim dětem :)
8.11Tvoření vánočních dekorací
Srdečně vás všechny v sobotu 18.11.2023 zveme ke společnému tvoření vánočních dekorací, kdy od 14:00 budeme v klubovně tvořit věnce, dekorace z šišek a dojde i na oříšky :-) Materiál bude zajištěn, ale pokud byste chtěli využít atmosféry vánočních příprav a nachystat si i jiné vlastní dekorace, neváhejte si vše potřebné přinést s sebou
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Dýňování 21.10.2023

Dýňování 21.10.2023„Ty naše dýně jsou každý rok hezčí a hezčí“ …. prohlásila jedna z našich maminek a my s ní mohli jen souhlasit.

Na dýňové lucerny se letos naši halloweenští odvážlivci vybavili nejen noži, ale i řezbářskými dlabátky a akrylovými fixami. Po úžasných výkonech se povídalo, smálo, odpočívalo, závodilo na skákadlech a motorkách. Někteří řádili v bazénu s míčky nebo na trampolíně, malovalo se na obličej a tančilo.
Dobroty se sešly hned z několika šikovných rukou a byly opravdu vynikající. K dispozici bylo i dýňové latté a jeden z tatínků nás překvapil skvělým dortem.
Prožili jsme opravdu nádherné odpoledne a všichni se těšíme na další brzké shledání.
Více v naší fotogalerii.
 

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2