SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
< návrat zpět

Sportovně-relaxační den: JUMP Aréna ČB a ZOO Hluboká 2021

Název DP: Podpora práce s dětmi a mládeží (mimo oblast sportu), 1. výzva pro rok 2021

Aktivity pro děti a mládež se zdravotním postižením.

Reg. č. 415-04-002/21 – neinvestiční dotace 15 000 Kč

projekt: Sportovně-relaxační den: JUMP Aréna ČB a ZOO Hluboká

 

 

 

Přínosem projektu bude především integrace do společnosti. Kromě školy mají hendikepované děti a mládež velmi málo možností spolu trávit volný čas a přitom je vzájemná přítomnost velmi těší. Společná jízda autobusem bude také mimořádným zážitkem. Není totiž často snadné snášet svou odlišnost na veřejnosti.

Schválení dotace nám umožňuje tento projekt zrealizovat. Pro naši cílovou skupinu tak vzniká možnost sportovních zážitků, zvířecích terapií, povzbuzení psychomotorického vývoje a obnovení sil doprovodu ( rodiče, sourozenci ).

Pozadi1 Pozadi2