SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
24.3Velikonoční tvoření
Začalo jaro ... také máte takovou radost? Užíváme si více procházek, začínáme zahradničit, na hřišti potkáváme více a více dětí .. a .. blíží se Velikonoce A proto srdečně zveme naše členy na velikonoční tvoření. Sejdeme se v sobotu 1.4.2023 od 15h v naší klubovně, kde si vytvoříme nádherné dekorace z dřevěných vajíček, zahrajeme hry a užijeme si první velikonoční občerstvení.
8.3Maškarní bál 26.2.2023
Poslední únorovou neděli jsme společně strávili v duchu maškarního veselí.
Všechny aktuality
< návrat zpět

Individuální dotace města Strakonice

 

Individuální dotace města Strakonice č.935/2020

Poskytnutí dotace na nákup vybavení na zahradu v klubovně spolku.

Dotace: 14 000 Kč

 

 

 

Důvodem žádosti o dotaci je využívání velké zahrady v centru města patřící k pronajaté klubovně. Na zahradě trávíme mnoho času. Finanční částka dotace bude využita na zakoupení vhodného posezení ( židle, stoly ), z praktických materiálů a vyhovujících konstrukcí. Lehátka využijí těžce fyzicky postižené děti. V současné době používáme několik židlí a stolků uskladněných v přístřešku zahrady, které pochází ještě z dob socialismu a bohužel jsou již nevyhovující - malé a poškozené. Náš spolek jako nezisková organizace není výdělečně činný, nemá dostatek finančních prostředků, proto se snažíme získat vše potřebné pro chod spolku také prostřednictvím žádostí o dotace.

 

Pozadi1 Pozadi2