SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
< návrat zpět

Individuální dotace města Strakonice

 

Individuální dotace města Strakonice č.935/2020

Poskytnutí dotace na nákup vybavení na zahradu v klubovně spolku.

Dotace: 14 000 Kč

 

 

 

Důvodem žádosti o dotaci je využívání velké zahrady v centru města patřící k pronajaté klubovně. Na zahradě trávíme mnoho času. Finanční částka dotace bude využita na zakoupení vhodného posezení ( židle, stoly ), z praktických materiálů a vyhovujících konstrukcí. Lehátka využijí těžce fyzicky postižené děti. V současné době používáme několik židlí a stolků uskladněných v přístřešku zahrady, které pochází ještě z dob socialismu a bohužel jsou již nevyhovující - malé a poškozené. Náš spolek jako nezisková organizace není výdělečně činný, nemá dostatek finančních prostředků, proto se snažíme získat vše potřebné pro chod spolku také prostřednictvím žádostí o dotace.

 

Pozadi1 Pozadi2