SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
< návrat zpět

S pejskem to dokážu

Financovano ze sbírky Pomozte dětem organizované Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti.

Projekt „S pejskem to dokážu" je realizován na základě nadačního příspěvku č. 816004, který poskytla Nadace rozvoje občanské společnost. Projekt je realizován od 1. 7. 2014 do 31. 12. 2014.
V rámci projektu je podpořena žákyně Základní školy speciální, Plánkova 430, Strakonice, canisterapeutickými aktivitami. Mělo by tak dojít ke zlepšení jejího zdravotního stavu, což napomůže k rozvoji koordinačních schopností této žákyně.

  

Pozadi1 Pozadi2