SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
24.3Velikonoční tvoření
Začalo jaro ... také máte takovou radost? Užíváme si více procházek, začínáme zahradničit, na hřišti potkáváme více a více dětí .. a .. blíží se Velikonoce A proto srdečně zveme naše členy na velikonoční tvoření. Sejdeme se v sobotu 1.4.2023 od 15h v naší klubovně, kde si vytvoříme nádherné dekorace z dřevěných vajíček, zahrajeme hry a užijeme si první velikonoční občerstvení.
8.3Maškarní bál 26.2.2023
Poslední únorovou neděli jsme společně strávili v duchu maškarního veselí.
Všechny aktuality
< návrat zpět

Sportovně-relaxační den Farmapark Soběhrdy

 

Název DP: Podpora práce s dětmi a mládeží (mimo oblast sportu)

Opatření č. 4 - Aktivity pro děti a mládež se zdravotním postižením.

Reg. č. 415-04-003/19 – dotace 10 000 Kč

projekt: Sportovně-relaxační den Farmapark Soběhrdy

 

 

Přínosem projektu byla především integrace do společnosti. Kromě školy mají hendikepované děti a mládež velmi málo možností spolu trávit volný čas a přitom je vzájemná přítomnost velmi těší. Společná jízda autobusem byla také mimořádným zážitkem. Není totiž často snadné snášet svou odlišnost na veřejnosti.

Schválení dotace nám umožnilo tento projekt zrealizovat. Pro naši cílovou skupinu tak vznikla možnost sportovních zážitků, zvířecích terapií, povzbuzení psychomotorického vývoje a obnovení sil doprovodu ( rodiče, sourozenci ) v nádherné oáze klidu a pohody uprostřed přírody

Pozadi1 Pozadi2