Zdroj: http://www.cestouvule.cz/aktuality/sportovne-relaxacni-den-jump-arena-ceske-budejovice-a-zoo-hluboka-nad-vltavou  •  Vydáno: 17.10.2021 13:39  •  Autor: Cestou vůle

Sportovně - relaxační den: Jump Aréna České Budějovice a ZOO Hluboká nad Vltavou

Sportovně - relaxační den: Jump Aréna České Budějovice a ZOO Hluboká nad Vltavou V sobotu 2.10. jsme ráno v devět hodin vyrazili na celodenní výlet.

Naší první zastávkou byla Jump Aréna v Českých Budějovicích. Všichni naši účastníci se strašně moc těšili, až vyzkouší atrakce, které zde na ně čekají. Během dvouhodinové návštěvy bylo opravdu co zkoušet. V aréně najdete skákací hrad, různé druhy trampolín, lezeckou stěnu a mnohé další....zážitek opravdu na dlouhou dobu.
Následovalo krátké občerstvení v bufetu přímo v Aréně a vyrazilo se do ZOO. I sem se děti moc těšily. Potkaly se zde se zvířátky známými i méně známými. Tříhodinový rozchod utekl jako voda a jelikož se blížil večer, byl čas vypravit se k domovu.
Všichni dorazili v pořádku zdraví, ale o to více unavení. Což nebránilo tomu, že děti pokřikovaly, že se druhý den může jet znova.
Výlet se opravdu povedl, účastníkům se líbil a za nás za všechny patří poděkování Jihočeskému kraji, který nám formou dotace výlet pomohl uskutečnit a skvělému řidiči, panu Jaroslavu Voseckému, který nás po celou dobu bezpečně vozil svým autobusem, děkujeme.