Zdroj: http://www.cestouvule.cz/aktuality/nadace-agrofert-nam-jiz-druhym-rokem-poskytla-financni-grant  •  Vydáno: 2.10.2020 9:04  •  Autor: Cestou vůle

Nadace AGROFERT nám již druhým rokem poskytla finanční grant.

Nadace AGROFERT nám již druhým rokem poskytla finanční grant.

Nadace AGROFERT již druhým rokem plně podpořila naši organizaci Cestou vůle, z.s., v podobě finančního grantu na pokrytí nákladů na nájem a služby klubovny se zahradou v majetku města Strakonice.
Klubovna slouží jak k administrativní činnosti, tak i k přípravě akcí a aktivnímu trávení volného času. Velké oblibě se poslední dobou těší rukodělné práce, dále pak různé akce, mezi které jistě patří - maškarní, mikulášská, vánoční posezení a mnohé další.
Na přilehlé zahradě v dobrém počasí máme možnost grilovat, sportovat, hrát si a v létě se koupat v bazénu a to vše v centru města.
Členové mohou vše využívat i pro své soukromé účely, oslavy, odpočinek, apod.
Vzhledem k tomu, že jsme nezisková organizace, kdy maminky ve svém volném čase, bez nároku na honorář či jakoukoli jinou finanční odměnu připravují a zajišťují chod celého spolku a akcí, je tato pomoc pro nás velkou podporou a zároveň hnacím motorem. Můžeme tak dětem dopřát drobné radosti, podobné těm, které zažívají jejich vrstevníci.
Právem náleží velké poděkování za nás za všechny Nadaci AGROFERT za jistotu dalšího roku fungování.
Díky za to, že jste a že jste právě s námi.