SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
< návrat zpět

Podpora dětí hendikepovaných mentálně, fyzicky či prostředím, ve kterém vyrůstají

 

Program „ Podpora dětí hendikepovaných mentálně, fyzicky či prostředím, ve kterém vyrůstají “

č. Grant Děti 22/001/2020 – peněžní dar 28 023 Kč.

 

 

Výše uvedený dar je poskytnut na náklady na nájem a provoz pronajatých prostor - klubovna rodin s dětmi se zdravotním a mentálním hendikepem.

Klubovna se využívá k administrativní činnosti, přípravě akcí a k aktivnímu trávení volného času jako jsou velikonoční, podzimní, halloweenské tvoření a ostatní rukodělné aktivity, maškarní, mikulášské a vánoční besídky. Zahrada pak slouží relaxačním a sportovním aktivitám. Bez výše uvedeného  zázemí by spolek nemohl fungovat.

Pozadi1 Pozadi2