SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
24.3Velikonoční tvoření
Začalo jaro ... také máte takovou radost? Užíváme si více procházek, začínáme zahradničit, na hřišti potkáváme více a více dětí .. a .. blíží se Velikonoce A proto srdečně zveme naše členy na velikonoční tvoření. Sejdeme se v sobotu 1.4.2023 od 15h v naší klubovně, kde si vytvoříme nádherné dekorace z dřevěných vajíček, zahrajeme hry a užijeme si první velikonoční občerstvení.
8.3Maškarní bál 26.2.2023
Poslední únorovou neděli jsme společně strávili v duchu maškarního veselí.
Všechny aktuality
< návrat zpět

Podpora dětí hendikepovaných mentálně, fyzicky či prostředím, ve kterém vyrůstají

 

Program „ Podpora dětí hendikepovaných mentálně, fyzicky či prostředím, ve kterém vyrůstají “

č. Grant Děti 166/001/2019 – peněžní dar 28 023 Kč.

 

 

 

Výše uvedený dar je poskytnut na náklady na nájem a provoz pronajatých prostor - klubovna rodin s dětmi se zdravotním a mentálním hendikepem.

Klubovna se využívá k administrativní činnosti, přípravě akcí a k aktivnímu trávení volného času jako jsou velikonoční, podzimní, halloweenské tvoření a ostatní rukodělné aktivity, maškarní, mikulášské a vánoční besídky. Zahrada pak slouží relaxačním a sportovním aktivitám. Bez výše uvedeného  zázemí by spolek nemohl fungovat.

Pozadi1 Pozadi2