SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Zpátky do školy

Zpátky do školyZítra nastává změna pro všechny .. někdo se těší, někdo nechce raději ani pomyslet. Dnes bychom vám všem chtěli ze srdce popřát, aby celý váš následující školní rok byl protkaný lehkostí, pochopením, trpělivostí, ohleduplností, podporou, oporou, laskavostí a radostí i z maličkých úspěchů. Na všech třech stranách . Aby vztahy, lidskost a důvěra a sebehodnota dítěte byly vždy tím, co bude nad známkami a poznámkami. Protože opravdový úspěch v životě nevisí na známkách, ale na citové naplněnosti dítěte a odvaze překračovat svůj komfort. (Nejen) září plné pohody vám všem.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2