SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
17.7Den ryzosti srdce
Tak by se dal nazvat den, který jsme prožili s 葉玄德 a Tomášem Holým. Díky Tomášovi jsme se dostali do výběru organizací ze Střední Evropy, kterým se lidé z Taiwanu rozhodli finančně pomoci a právě pan Yeh přijel jako zástupce Taiwanských dárců „naše děti“ navštívit a strávit s nimi odpoledne.
4.7Prázdniny oficiálně ZAHÁJENY !!!
Jak nejlépe zakončit školní rok? Hostinou, odměnou a SPOLEČNĚ ...
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Zimní tvoření

Zimní tvořeníPoslední akce tohoto roku se nesla ve znamení pohody. Nechybělo však ani odhodlání pokračovat a v roce následujícím dohnat vše co jsme letos nestihli...

Ve středu 29.12.2021 jsme se v menším počtu sešli na naši poslední akci.

Nejdůležitější však v tento čas pro nás byla vzájemná přítomnost, kterou si užívaly nejen děti, ale i maminky. Bylo to milé odreagování od shonu všedních dnů, vánočních svátků a klid před blížím se silvestrem a novým rokem .......

Povídalo se, děti si zatancovaly, pohrály a samozřejmě i tvořily :) Každý podle svého gusta. Někdo s prstovými barvami, jiný z barevných papírů a nalepovacích glitrů, další zase ze samotvrdnoucí hmoty. Mohly si vybrat přesně to, co je právě zaujalo.

Naše velké díky proto právem náleží městu Strakonice, které nám svou podporou ve formě dotace toto vše umožnilo.

Akce se povedla a určitě každý z nás odcházel s nově načerpanou energií :)

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2