SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Výlet do Norimberka do ZOO

Výlet do Norimberka do ZOOZOO a Delfinárium Norimberk Všichni jsme byli nadšení z lachtaního a delfíního představení.

Návštěva Norimberské ZOO. Ve čtvrtek 18.5.2017 jsme vyrazili autobusem na daleký výlet do německého města Norimberk. Hlavním cílem byla místní ZOO. Zoo obsahuje několik bazénů pro tučňáky a lední medvědy, najdeme zde ale také nosorožce, gorily, tygry, lvy, velbloudy, žirafy, surikaty a mnoho dalších zvířat. Také krásná dětská hřiště, vláček a restaurace. Vrcholem bylo delfíní a lachtaní představení, ze kterého jsme byli všichni nadšení. Výlet dopadl naprosto báječně a jistě nezůstane pouze u něj.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2