SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
29.11Mikulášská nadílka
Jak se těší vaše děti na Mikuláše? Jak na čerta a anděla? Ty naše hodně - byly hodné, a tak pilně trénují písničky a básničky, aby je potěšily. V neděli 4.12.2022 ve 14:00 tyto tři bytosti otevřou dveře naší klubovny a započnou tak Mikulášskou nadílku, při níž s dětmi oslavíme i příchod Vánoc. Slavnostně zakončíme společnou cestu rokem 2022 a budeme se těšit na tu následující. Velmi si vážíme podpory sponzorů, kteří pomohli Mikuláši s balíčky pro naše děti a přejeme, aby i jim Mikuláš nadělil radost v podobě čísel v ročních výsledcích a ve spokojenosti zaměstnanců i klientů.
7.11Dýňování 28.10.2022
Přišel podzim a nastal čas padajícího listí, zralých plodů a brzkého stmívání...
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Vítejte prázdniny

Vítejte prázdninyJe to tady. Za pár dní odstartuje čas výletů, koupaček, dovolených u moře, táboráků a spoustu propovídaných a prosmátých večerů. Než se ale na prázdniny všichni rozutečeme, srdečně zveme všechny naše členy na tradiční Vítání prázdnin na Klubovou zahradu, kde symbolicky ukončíme společné putování školním rokem a nadechneme se do nových dobrodružství, která nás v létě čekají, abychom si o nich zase v září mohli všichni povyprávět.

 

 

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2