SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Vítání prázdnin

Vítání prázdninČas utíkal tak strašně rychle ....

První společná akce po dlouhé odmlce a zároveň i poslední v tomto školním roce. Společně jsme všichni přivítali prázdniny. Panovala výborná nálada a vzhledem k tomu, že jsme se opravdu dlouho neviděli, bylo co vyprávět.
Grilovalo se kuřecí masíčko, hermelíny a zelenina. Na stolech bylo připraveno ovoce od broskví až po ananas. Výborná tvarohová buchta od Jindry byla již jen jako třešničkou na dortu. Všem opravdu moc chutnalo.
Děti se po krátkém rozkoukání pustily do různých her. Nejvíce si vyhrály s míčem a jako vždy vymýšlely různé nezbednosti.
Čas utíkal strašně rychle a jak už poslední dobou u našich akcí bývá skoro pravidelností vyhnalo nás až počasí, začalo totiž pěkně pršet. Přesto to bylo velmi příjemné setkání.
Tento rok jsme bohužel nemohli uspořádat ,, Den dětí ", proto si každý malý účastník z této akce odnesl sluneční kosmetiku, kterou nám věnovala firma NIVEA. Děkujeme a věříme, že nám zachováte přízeň i do budoucna.
Závěrem chceme všem dětem popřát krásné prázdniny plné slunce, koupání a nevšedních zážitků.
S našimi členy se budeme těšit na další setkání v září

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2