SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
1.7Vítání prázdnin
Čas utíkal tak strašně rychle ....
17.6Vítání prázdnin
Přátelé, po dlouhé a nechtěné odmlce je tu první akce !!! Všichni se těšíme na společné setkání :) Více info posíláme na email.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Vítání prázdnin

Vítání prázdninČas utíkal tak strašně rychle ....

První společná akce po dlouhé odmlce a zároveň i poslední v tomto školním roce. Společně jsme všichni přivítali prázdniny. Panovala výborná nálada a vzhledem k tomu, že jsme se opravdu dlouho neviděli, bylo co vyprávět.
Grilovalo se kuřecí masíčko, hermelíny a zelenina. Na stolech bylo připraveno ovoce od broskví až po ananas. Výborná tvarohová buchta od Jindry byla již jen jako třešničkou na dortu. Všem opravdu moc chutnalo.
Děti se po krátkém rozkoukání pustily do různých her. Nejvíce si vyhrály s míčem a jako vždy vymýšlely různé nezbednosti.
Čas utíkal strašně rychle a jak už poslední dobou u našich akcí bývá skoro pravidelností vyhnalo nás až počasí, začalo totiž pěkně pršet. Přesto to bylo velmi příjemné setkání.
Tento rok jsme bohužel nemohli uspořádat ,, Den dětí ", proto si každý malý účastník z této akce odnesl sluneční kosmetiku, kterou nám věnovala firma NIVEA. Děkujeme a věříme, že nám zachováte přízeň i do budoucna.
Závěrem chceme všem dětem popřát krásné prázdniny plné slunce, koupání a nevšedních zážitků.
S našimi členy se budeme těšit na další setkání v září

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2