SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Vítání prázdnin 2021

Vítání prázdnin 2021Počasí nám nakonec přálo a nálada byla výborná.

V pátek 25. 6. 2021 se konalo po dlouhé době první setkání a zároveň poslední rozloučení se školním rokem na zahradě u naší klubovny. Opékali jsme buřtíky a hermelín. K občerstvení bylo připraveno spousty dobrot. Ovoce, zelenina, slané pečivo a samozřejmě nechyběly ani sladkosti. Počasí nám nakonec přálo a nálada byla výborná. Sice jsme ještě pár minut před začátkem akce vůbec nevěděli, zda bude. Přihnala se obrovská bouřka a nějakých 5 minut po páté konečně skončila a my mohli začít . Všichni jsme si odpoledne skvěle užili. Těšíme se opět na příště. Věříme, že se situace již bude jen a jen zlepšovat a zase budeme moci pokračovat tam, kde jsme skončili a připravovat pro děti různé akce, apod. Všem přejeme krásný zbytek prázdnin. Prožijte ho ve zdraví, pohodě a dobré náladě.....Na shledanou v září.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2