SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Strakonický deník.cz

Strakonický deník.czhttp://strakonicky.denik.cz/zpravy_region/spolek-cestou-vule-nasel-zazemi-v-byvale-zakladni-skole-20170629.html

Naši poslední akci " Rozloučení před prázdninami" si nenechal ujít ani pan redaktor Strakonického deníku.cz. Přišel s milým úsměvěm, popovídal, nafotil a publikoval :) Celý článek a fota najdete po zkopírování výše uvedeného odkazu. Dnes vyšel i článek v tištěné podobě, kde krátký rozhovor poskytla naše členka paní Jitka. Do fotogalerie přikládáme výstřižky z novin.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2