SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Sportovně - relaxační den: Jump Aréna České Budějovice a ZOO Hluboká nad Vltavou

Sportovně - relaxační den: Jump Aréna České Budějovice a ZOO Hluboká nad Vltavou V sobotu 2.10. jsme ráno v devět hodin vyrazili na celodenní výlet.

Naší první zastávkou byla Jump Aréna v Českých Budějovicích. Všichni naši účastníci se strašně moc těšili, až vyzkouší atrakce, které zde na ně čekají. Během dvouhodinové návštěvy bylo opravdu co zkoušet. V aréně najdete skákací hrad, různé druhy trampolín, lezeckou stěnu a mnohé další....zážitek opravdu na dlouhou dobu.
Následovalo krátké občerstvení v bufetu přímo v Aréně a vyrazilo se do ZOO. I sem se děti moc těšily. Potkaly se zde se zvířátky známými i méně známými. Tříhodinový rozchod utekl jako voda a jelikož se blížil večer, byl čas vypravit se k domovu.
Všichni dorazili v pořádku zdraví, ale o to více unavení. Což nebránilo tomu, že děti pokřikovaly, že se druhý den může jet znova.
Výlet se opravdu povedl, účastníkům se líbil a za nás za všechny patří poděkování Jihočeskému kraji, který nám formou dotace výlet pomohl uskutečnit a skvělému řidiči, panu Jaroslavu Voseckému, který nás po celou dobu bezpečně vozil svým autobusem, děkujeme.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2