SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
24.3Velikonoční tvoření
Začalo jaro ... také máte takovou radost? Užíváme si více procházek, začínáme zahradničit, na hřišti potkáváme více a více dětí .. a .. blíží se Velikonoce A proto srdečně zveme naše členy na velikonoční tvoření. Sejdeme se v sobotu 1.4.2023 od 15h v naší klubovně, kde si vytvoříme nádherné dekorace z dřevěných vajíček, zahrajeme hry a užijeme si první velikonoční občerstvení.
8.3Maškarní bál 26.2.2023
Poslední únorovou neděli jsme společně strávili v duchu maškarního veselí.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Sportovně - relaxační den: Jump Aréna České Budějovice a ZOO Hluboká nad Vltavou

Sportovně - relaxační den: Jump Aréna České Budějovice a ZOO Hluboká nad Vltavou V sobotu 2.10. jsme ráno v devět hodin vyrazili na celodenní výlet.

Naší první zastávkou byla Jump Aréna v Českých Budějovicích. Všichni naši účastníci se strašně moc těšili, až vyzkouší atrakce, které zde na ně čekají. Během dvouhodinové návštěvy bylo opravdu co zkoušet. V aréně najdete skákací hrad, různé druhy trampolín, lezeckou stěnu a mnohé další....zážitek opravdu na dlouhou dobu.
Následovalo krátké občerstvení v bufetu přímo v Aréně a vyrazilo se do ZOO. I sem se děti moc těšily. Potkaly se zde se zvířátky známými i méně známými. Tříhodinový rozchod utekl jako voda a jelikož se blížil večer, byl čas vypravit se k domovu.
Všichni dorazili v pořádku zdraví, ale o to více unavení. Což nebránilo tomu, že děti pokřikovaly, že se druhý den může jet znova.
Výlet se opravdu povedl, účastníkům se líbil a za nás za všechny patří poděkování Jihočeskému kraji, který nám formou dotace výlet pomohl uskutečnit a skvělému řidiči, panu Jaroslavu Voseckému, který nás po celou dobu bezpečně vozil svým autobusem, děkujeme.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2