SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
27.11Mikulášská nadílka s vánočním posezením
Srdečně vás všechny zveme na poslední setkání tohoto roku. Mikulášská nadílka s vánoční besídkou letos započne ve 14 hodin v sobotu 2.12.2023. Mikuláš, anděl a čert přinesou i letos nadílku našim dětem :)
8.11Tvoření vánočních dekorací
Srdečně vás všechny v sobotu 18.11.2023 zveme ke společnému tvoření vánočních dekorací, kdy od 14:00 budeme v klubovně tvořit věnce, dekorace z šišek a dojde i na oříšky :-) Materiál bude zajištěn, ale pokud byste chtěli využít atmosféry vánočních příprav a nachystat si i jiné vlastní dekorace, neváhejte si vše potřebné přinést s sebou
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Sportovně - relaxační den 18.6.2023

Sportovně - relaxační den 18.6.2023Nedělní ráno 18.6. nás přivítalo slunečním svitem, který sliboval, že náš program proběhne přesně tak, jak jsme si ho naplánovali.

Všichni jsme se včas sešli na stanovišti, kde nás vyzvedl usměvavý řidič objednaného autobusu a vyrazili směr Zvíkovské Podhradí.
Když jsme dorazili do cíle, byli jsme okouzleni půvabem hradu Zvíkov i pohledem na řeku Vltavu .
Zanedlouho se objevila naše loď se jménem Svatá Anna. Všechny děti nalodění zvládly s pomocí i bez a plavba spolu s příjemnou posádkou mohla začít. Nejenže jsme se mohli kochat krásnou přírodní scenérií středního Povltaví, pohledem na Zvíkovský most, ale pan kapitán těm nejzvědavějším umožnil vstup na kapitánský můstek i vyzkoušení si kormidlování .
Plavbu jsme ukončili na Zámku Orlík. Někteří se zúčastnili prohlídky zámku, další navštívili Akvárium nebo Schwarzenberskou hrobku.
Komu zbyl čas, mohl se občerstvit v několika bistrech.
Na závěr, protože slunce již opravdu pálilo, jsme se vydali autobusem do kempu Radava na zdejší pláž za účelem vykoupání. Místní silnice ovšem našemu autobusu sotva stačila, takže jsme vystoupili přímo u pláže s vysokou hladinou adrenalinu v žilách a šťastní za pevnou půdu pod nohami.
Při příjezdu do Strakonic jsme srdečně poděkovali skvělému řidiči panu Bláhovi a shodli se, že výlet se moc povedl a že naše velká parta zvládla celý den s dobrou náladou.
Financovat tuto akci nám pomohla dotace poskytnutá Jihočeským krajem.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2