SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Prodejní trhy na Strakonickém hradě 2.- 4. prosinec 2016

Od pátku 2.12 do neděle 4.12. náš spolek prodával ve stánku výrobky dětí a pedagogů

Od pátku 2.12 do neděle 4.12. náš spolek prodával ve stánku výrobky dětí a pedagogů ze Speciální a praktické školy Strakonice. Prodej byl velmi úspěšný, celková vybraná suma činila 6 522,- Kč, za kterou byly zakoupeny hodnotné pomůcky a hračky do každé třídy. Velké díky patří všem členům spolku, kteří se o organizaci a prodej postarali v době svého volna a prezentovali spolek široké veřejnosti z řad návštěvníků i účinkujících.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2