SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
21.6Sportovně - relaxační den 18.6.2023
Nedělní ráno 18.6. nás přivítalo slunečním svitem, který sliboval, že náš program proběhne přesně tak, jak jsme si ho naplánovali.
2.6Sportovně-relaxační den: Okružní plavba Orlík - Zvíkov
Zveme všechny naše členy a jejich rodinné příslušníky na celodenní výlet. Více informací zasíláme na email. Objednáme pěkné počasí a co se týká dobré nálady ... tak ta už bude na vás !
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Prázdniny oficiálně ZAHÁJENY !!!

Prázdniny oficiálně ZAHÁJENY !!!Jak nejlépe zakončit školní rok? Hostinou, odměnou a SPOLEČNĚ ...

Děti za svou píli a statečnost ve škole dostaly od přátel Cestou vůle krásné dárečky, griloval se hermelín a kuřecí maso, nechybělo ovoce a zelenina, slané pochoutky, výborná bábovka a dobré pití.
Nálada byla skvělá, měli jsme velkou radost, že se nás sešlo tolik a počasí vyšlo skvěle. Co víc si přát? Maminky probíraly co a jak o prázdninách, děti řádily na trampolíně, na dece, hrály si s míčem i na houpačce. Zpívalo se, tančilo se.
Hodně se povídalo a bylo nám spolu tak krásně, že jsme se domů odebrali až ve večerních hodinách.
Takováto setkání hřejí v srdci dlouho a my si vážíme toho, že je můžeme spolu zažívat, že se (navzájem) máme.
A můžeme je zažívat i díky VÁM - sponzorům a přátelům Cestou vůle - VELKÉ SRDEČNÉ DÍKY od nás i od dětí.
A protože víme, že toto vše není samozřejmost, a obzvlášť ne pro mnoho rodin, ve kterých se objeví jakákoliv diagnóza s mentálním postižením, naše dveře jsou těmto rodinám otevřené ... ale o tom zas příště ...

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2