SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Podzimní tvoření

Podzimní tvořeníCelou akci jsme se nakonec rozhodli uspořádat venku na zahradě i když počasí nám zrovna moc nepřálo.

Tvořili jsme ozdobné květináče a práce nám šla pěkně od ruky. Děti zkraje pomáhaly, ale po chvíli zjistily, že na zahradě je lepší zábava a už byly v trapu. Takže celá práce zbyla nakonec na nás. Samozřejmě nám to vůbec nevadilo !!! Byl to takový příjemný relax.
Maminky tedy tvořily a děti dováděly. Jezdily na koloběžce, hrály si s míčem a asi nejvíce využitá byla trampolína.
Drobné občerstvení po dobře vykonané práci ( ostatně jak už je u nás zvykem ) bylo také. Buřtíky, hermelín, zelenina a slané dobroty.
Na fotu jsou květináče ve fázi rozpracovanosti. Ještě musí pořádně zaschnout a poté se budou spárovat. Jakmile to bude vše hotové zveřejníme finální foto.
Děkujeme všem za účast a těšíme se zase na příště ...

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2