SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
17.7Den ryzosti srdce
Tak by se dal nazvat den, který jsme prožili s 葉玄德 a Tomášem Holým. Díky Tomášovi jsme se dostali do výběru organizací ze Střední Evropy, kterým se lidé z Taiwanu rozhodli finančně pomoci a právě pan Yeh přijel jako zástupce Taiwanských dárců „naše děti“ navštívit a strávit s nimi odpoledne.
4.7Prázdniny oficiálně ZAHÁJENY !!!
Jak nejlépe zakončit školní rok? Hostinou, odměnou a SPOLEČNĚ ...
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Pálení čarodějnic

Pálení čarodějnicNa sobotní odpoledne 30.4. jsme naplánovali „ Pálení čarodějnic " spojené s prvním jarním posezením a grilováním na zahradě u klubovny...

Díky čarodějnickému datu, kdy všude plály ohně a stavěly se máje nebyla účast příliš vysoká.
Jinak ale vše vyšlo na jedničku - počasí, občerstvení, zábava. A na každého se dostalo ve skákání na trampolíně nebo lenošení v nové parádní zahradní houpačce, za kterou ze srdce děkujeme paní Petře Strážnické, která našemu spolku Cestou vůle věnovala finanční dar 7 000,- Kč, za který jsme houpačku pořídili. Odpočinek na houpačce naleznou i děti s fyzickými hendikepy, je pevná, bezpečná, prostorná a rozkládací. Více ve fotogalerii.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2