SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
29.11Mikulášská nadílka
Jak se těší vaše děti na Mikuláše? Jak na čerta a anděla? Ty naše hodně - byly hodné, a tak pilně trénují písničky a básničky, aby je potěšily. V neděli 4.12.2022 ve 14:00 tyto tři bytosti otevřou dveře naší klubovny a započnou tak Mikulášskou nadílku, při níž s dětmi oslavíme i příchod Vánoc. Slavnostně zakončíme společnou cestu rokem 2022 a budeme se těšit na tu následující. Velmi si vážíme podpory sponzorů, kteří pomohli Mikuláši s balíčky pro naše děti a přejeme, aby i jim Mikuláš nadělil radost v podobě čísel v ročních výsledcích a ve spokojenosti zaměstnanců i klientů.
7.11Dýňování 28.10.2022
Přišel podzim a nastal čas padajícího listí, zralých plodů a brzkého stmívání...
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Pálení čarodějnic

Pálení čarodějnicNa sobotní odpoledne 30.4. jsme naplánovali „ Pálení čarodějnic " spojené s prvním jarním posezením a grilováním na zahradě u klubovny...

Díky čarodějnickému datu, kdy všude plály ohně a stavěly se máje nebyla účast příliš vysoká.
Jinak ale vše vyšlo na jedničku - počasí, občerstvení, zábava. A na každého se dostalo ve skákání na trampolíně nebo lenošení v nové parádní zahradní houpačce, za kterou ze srdce děkujeme paní Petře Strážnické, která našemu spolku Cestou vůle věnovala finanční dar 7 000,- Kč, za který jsme houpačku pořídili. Odpočinek na houpačce naleznou i děti s fyzickými hendikepy, je pevná, bezpečná, prostorná a rozkládací. Více ve fotogalerii.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2