SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Nové prostory našeho spolku

Nové prostory našeho spolkuPřipravujeme nové prostory :) Všem co pomáhají patří velké díky.

Připravujeme nové prostory pro náš spolek. Velké poděkování patří našim chlapům, kteří ochotně stěhují nábytek, montují, malují. Dále našim štědrým dárcům a všem ostatním, kteří se podílí na realizaci naší " klubovny " kde se budeme s dětmi snad již brzy pravidelně scházet :)

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2