SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Nadace AGROFERT nám již druhým rokem poskytla finanční grant.

Nadace AGROFERT nám již druhým rokem poskytla finanční grant.

Nadace AGROFERT již druhým rokem plně podpořila naši organizaci Cestou vůle, z.s., v podobě finančního grantu na pokrytí nákladů na nájem a služby klubovny se zahradou v majetku města Strakonice.
Klubovna slouží jak k administrativní činnosti, tak i k přípravě akcí a aktivnímu trávení volného času. Velké oblibě se poslední dobou těší rukodělné práce, dále pak různé akce, mezi které jistě patří - maškarní, mikulášská, vánoční posezení a mnohé další.
Na přilehlé zahradě v dobrém počasí máme možnost grilovat, sportovat, hrát si a v létě se koupat v bazénu a to vše v centru města.
Členové mohou vše využívat i pro své soukromé účely, oslavy, odpočinek, apod.
Vzhledem k tomu, že jsme nezisková organizace, kdy maminky ve svém volném čase, bez nároku na honorář či jakoukoli jinou finanční odměnu připravují a zajišťují chod celého spolku a akcí, je tato pomoc pro nás velkou podporou a zároveň hnacím motorem. Můžeme tak dětem dopřát drobné radosti, podobné těm, které zažívají jejich vrstevníci.
Právem náleží velké poděkování za nás za všechny Nadaci AGROFERT za jistotu dalšího roku fungování.
Díky za to, že jste a že jste právě s námi.
 
 
 
 

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2