SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
24.3Velikonoční tvoření
Začalo jaro ... také máte takovou radost? Užíváme si více procházek, začínáme zahradničit, na hřišti potkáváme více a více dětí .. a .. blíží se Velikonoce A proto srdečně zveme naše členy na velikonoční tvoření. Sejdeme se v sobotu 1.4.2023 od 15h v naší klubovně, kde si vytvoříme nádherné dekorace z dřevěných vajíček, zahrajeme hry a užijeme si první velikonoční občerstvení.
8.3Maškarní bál 26.2.2023
Poslední únorovou neděli jsme společně strávili v duchu maškarního veselí.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Klubovna

KlubovnaV těchto dnech jsme si připomněli pětileté výročí zásadní události a to pronájem třídy v bývalé škole v Lidické ulici.

Konečně bylo kam uložit veškerou administrativu, pomůcky , hračky... Získali jsme soukromí a klid na plánování budoucích aktivit.
Svépomocí jsme přetvořili třídu na útulnou klubovnu, kde se nám všem líbí a využíváme jí opravdu často.
Bonusem k pronájmu je nádherná, velká zahrada, kterou sdílíme s dalšími organizacemi a kterou jsme postupně díky dárcům také pěkně vybavili sezením, grilem a vším možným pro venkovní použití.
Bez této konkrétní podpory města Strakonice by náš spolek už asi neexistoval. Děkujeme.
Více v naší fotogalerii.
 

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2