SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Klubovna

KlubovnaV těchto dnech jsme si připomněli pětileté výročí zásadní události a to pronájem třídy v bývalé škole v Lidické ulici.

Konečně bylo kam uložit veškerou administrativu, pomůcky , hračky... Získali jsme soukromí a klid na plánování budoucích aktivit.
Svépomocí jsme přetvořili třídu na útulnou klubovnu, kde se nám všem líbí a využíváme jí opravdu často.
Bonusem k pronájmu je nádherná, velká zahrada, kterou sdílíme s dalšími organizacemi a kterou jsme postupně díky dárcům také pěkně vybavili sezením, grilem a vším možným pro venkovní použití.
Bez této konkrétní podpory města Strakonice by náš spolek už asi neexistoval. Děkujeme.
Více v naší fotogalerii.
 

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2