SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
29.11Mikulášská nadílka
Jak se těší vaše děti na Mikuláše? Jak na čerta a anděla? Ty naše hodně - byly hodné, a tak pilně trénují písničky a básničky, aby je potěšily. V neděli 4.12.2022 ve 14:00 tyto tři bytosti otevřou dveře naší klubovny a započnou tak Mikulášskou nadílku, při níž s dětmi oslavíme i příchod Vánoc. Slavnostně zakončíme společnou cestu rokem 2022 a budeme se těšit na tu následující. Velmi si vážíme podpory sponzorů, kteří pomohli Mikuláši s balíčky pro naše děti a přejeme, aby i jim Mikuláš nadělil radost v podobě čísel v ročních výsledcích a ve spokojenosti zaměstnanců i klientů.
7.11Dýňování 28.10.2022
Přišel podzim a nastal čas padajícího listí, zralých plodů a brzkého stmívání...
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Den dětí 4.6.2022

Den dětí 4.6.2022Jak jsme se měli na DNI DĚTÍ? Nádherně ......

Děti si zahrály na face art umělce a ozdobily jak všechny dospělé, tak pak i sebe. Hrálo se s míči, kuželkami, akrobatilo se na trampolíně, běhalo, skákalo, .. dokud nebyli všichni velmi, ale spokojeně, unaveni.
Připraveny byly dobroty, na které se všichni moc těšili a ze všech byla cítit pohoda, radost a rozzářené oči byly k nezaplacení. A právě kvůli nim jakékoliv úsilí za to stojí.
Ze srdce děkujeme všem sponzorům a přejeme jim i vám všem ostatním, abyste nejen přes léto trávili spooooustu takového času s přáteli i rodinou.
Pár fotek ke zhlédnutí v naší fofogalerii.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2