SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
29.11Mikulášská nadílka
Jak se těší vaše děti na Mikuláše? Jak na čerta a anděla? Ty naše hodně - byly hodné, a tak pilně trénují písničky a básničky, aby je potěšily. V neděli 4.12.2022 ve 14:00 tyto tři bytosti otevřou dveře naší klubovny a započnou tak Mikulášskou nadílku, při níž s dětmi oslavíme i příchod Vánoc. Slavnostně zakončíme společnou cestu rokem 2022 a budeme se těšit na tu následující. Velmi si vážíme podpory sponzorů, kteří pomohli Mikuláši s balíčky pro naše děti a přejeme, aby i jim Mikuláš nadělil radost v podobě čísel v ročních výsledcích a ve spokojenosti zaměstnanců i klientů.
7.11Dýňování 28.10.2022
Přišel podzim a nastal čas padajícího listí, zralých plodů a brzkého stmívání...
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Dýňování 28.10.2022

Dýňování 28.10.2022Přišel podzim a nastal čas padajícího listí, zralých plodů a brzkého stmívání...

Lidé kdysi v období dušiček věřili, že rozsvícení bubáci u jejich obydlí, v minulosti vytvoření z řepy, později z dýní, zahánějí od domů strašidla.
Poslední říjnový pátek jsme se ozbrojeni noži a dláty setkali v klubovně, abychom z připravených dýní vytvořili co nejpůsobivější díla.
Dýně odolávaly prvním zářezům, ale to jen posílilo naše odhodlání uskutečnit naše představy, ke slovu přišla tedy i pilka.
Celé odpoledne jsme si užívaly společné tvoření dětí a rodičů a výsledkem byly nejen zajímavé podzimní dekorace, ale i dobrá nálada z podařeného setkání.
Více v naší fotogalerii...

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2