SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
29.11Mikulášská nadílka
Jak se těší vaše děti na Mikuláše? Jak na čerta a anděla? Ty naše hodně - byly hodné, a tak pilně trénují písničky a básničky, aby je potěšily. V neděli 4.12.2022 ve 14:00 tyto tři bytosti otevřou dveře naší klubovny a započnou tak Mikulášskou nadílku, při níž s dětmi oslavíme i příchod Vánoc. Slavnostně zakončíme společnou cestu rokem 2022 a budeme se těšit na tu následující. Velmi si vážíme podpory sponzorů, kteří pomohli Mikuláši s balíčky pro naše děti a přejeme, aby i jim Mikuláš nadělil radost v podobě čísel v ročních výsledcích a ve spokojenosti zaměstnanců i klientů.
7.11Dýňování 28.10.2022
Přišel podzim a nastal čas padajícího listí, zralých plodů a brzkého stmívání...
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Dýňování

DýňováníŘíjen se nám chýlí ke konci a to znamená jediné - je tu naše milované dýňování :) Za pomoci našich profesionálních dětských dlabačů si vytvoříme halloweenské dýně, děti si užijí hraček v klubovně a jeden druhého, a maminky si udělají Pumpkin Spice Latte a posdílí jedna druhé své radosti, starosti, plány a podpoří se navzájem svými zkušenostmi. Ale ještě než se vrhneme na dýňové lucerny, začneme členskou schůzí. Moc se na všechny naše členy těšíme a nezapomeňte - nožíky na dýně a nápady na akce, výlety a pomůcky s sebou :) Více informací najdou členové ve svých e-mailech.

 
 
 

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2