SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
1.7Vítání prázdnin
Čas utíkal tak strašně rychle ....
17.6Vítání prázdnin
Přátelé, po dlouhé a nechtěné odmlce je tu první akce !!! Všichni se těšíme na společné setkání :) Více info posíláme na email.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Dvoukolo pro hendikepované

Dvoukolo pro hendikepovanéNa podzim se nám ozval pan M. Řanda z MěKS Strakonice s informací, že přivezl z firmy LOPED dvoukolo s elektrickým pohonem, které pro náš spolek město pořídilo. Ať se na stroj přijdeme podívat. Po krátké instruktáži jsme dohodli způsob půjčování a servisu. Protože panovalo v tu dobu teplé počasí, jeden tatínek se rozhodl se synem kolo vyzkoušet. Jízda je krásně snadná, i když zvláště při zatáčení si musí člověk zvyknout na to, že je kolo širší než je obvyklé. Pro člověka s hendikepem je to skvělá možnost užít si poprvé cyklistiku, poznat, co je to vítr ve vlasech. A aby toho nebylo málo, přivezlo se brzy i kolo druhé. Takže na výlet mohou vyrazit dvě rodiny, dva kamarádi... Těšíme se na jaro, až kola osedláme a vydáme se na nově vybudované cyklostezky. Součástí výbavy jsou i prostorné zadní koše vhodné třeba na piknikový náklad, deky, apod. Vážíme si přístupu vedení města Strakonice, že myslí i na rodiny, jako jsou ty naše a moc děkujeme za hodnotnou a užitečnou pomůcku, za možnost trávit volný čas oblíbeným sportem! Veškeré informace a způsob půjčování zašleme našim členům do konce měsíce na email.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2