SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
15.9Gastronomické odpoledne 10.9.2022
Navzdory předpovědi jsme sobotní odpoledne prožili bez kapky deště a mohli využít všech připravených aktivit.
3.9Odpoledne malých šéfkuchařů 10.9.2022
V sobotu 10.9.2022 zveme s velkou radostí všechny naše členy na ODPOLEDNE MALÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ, ve kterém si všichni připraví ty nejúžasnější špízy, na které by byli pyšní i v MasterChefu. Zahrajeme si petanque, velké Člověče nezlob se, rozparádíme to na trampolíně a hlavně si užijeme jeden druhého a posdílíme si, jaké jsme měli léto a co vše se za tu dobu u nás proměnilo. Podrobnosti naleznou členové ve svých e-mailech.
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

Dětský karneval dne 22.2.2017

Dětský karneval dne 22.2.2017Dne 22.2.2017 se konal v restauraci Ráj dětský karneval

Dne 22.2.2017 se konal v restauraci Ráj dětský karneval pro členy spolku, jejich příbuzné a přátele. Masky se dostavily v hojném počtu, bylo veselo, skvělá nálada. K tanci hrál DJ František Mareš, dorazil i soubor břišních tanců, mohli jsme si zasoutěžit a také využít bohatého rautu, který připravili účastníci. Na závěr porota určila nejlepší masky, odměnou byly nádherné dorty. Velké díky patří majiteli restaurace, který nám již po několikáté propůjčil prostory restaurace zdarma.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2