SPOLEK CESTOU VŮLE
kde je vůle, tam je i cesta
Cestou vůle je nestátní nezisková organizace, která byla zřízena zejména za účelem pomoci se začleněním dětí, mládeže a osob s mentálním a zdravotním postižením do společnosti.
Kontaktujte nás
Dívka
Aktuality
17.7Den ryzosti srdce
Tak by se dal nazvat den, který jsme prožili s 葉玄德 a Tomášem Holým. Díky Tomášovi jsme se dostali do výběru organizací ze Střední Evropy, kterým se lidé z Taiwanu rozhodli finančně pomoci a právě pan Yeh přijel jako zástupce Taiwanských dárců „naše děti“ navštívit a strávit s nimi odpoledne.
4.7Prázdniny oficiálně ZAHÁJENY !!!
Jak nejlépe zakončit školní rok? Hostinou, odměnou a SPOLEČNĚ ...
Všechny aktuality
Kategorie: Aktuality

PF 2022

PF 2022Děkujeme všem našim členům, kamarádům a známým za další rok fungování našeho spolku. Děkujeme Jihočeskému kraji a městu Strakonice za poskytnuté dotace. Děkujeme paní Petře Strážnické za štědrý finanční dar a všem dalším sponzorům, kteří nás i v této nelehké době podpořili. Přejeme Vám úspěšný vstup do nového roku, hodně štěstí, osobní pohody a především pevné zdraví. Akce plánované před koncem roku se nám již bohužel nepovedlo uskutečnit z důvodů karantén, nemocí či nařízených opatření. Doufáme, že další rok bude pro nás a nejen pro nás daleko přívětivější.

print Formát pro tisk

Pozadi1 Pozadi2